Engels leren met dyslexie hoeft geen strijd te zijn.
Ontdek hoe het leuker en makkelijker kan worden.
Maar op de toets lijkt alles ineens weg…
Met de juiste aanpak lukt het wél
Ik help leerlingen met dyslexie om kennis om te zetten naar succes op toetsen en examens – met duidelijke stappen, slimme strategieën en vertrouwen in zichzelf.
Samen kijken wat werkt? Plan een gratis inspiratiesessie
Maak Engelse grammatica overzichtelijk met kleurrijke mindmaps
en met meer zelfvertrouwen toetsen maakt.

Engels leren lukt niet vanzelf – de juiste aanpak maakt het verschil
Carolien
Praktisch | Persoonlijk | Positief | Boekenwurm | Filmfanatiek | Langeafstandswandelaar | Verslaafd aan chocola | Verliefd op Schotland | Verzot op reizen | Lange bucketlijst met wandelingen
Ervaringen van leerlingen en ouders zoals jij
Hoe kan het dat mijn kind zo hard leert en toch een onvoldoende haalt?
Het brein werkt bij leerlingen met dyslexie net even anders. Dat betekent dat je kind heel hard studeert , maar dat de stof toch niet goed blijft hangen of niet effectief toegepast kan worden tijdens een toets. Het kan ontzettend frustrerend zijn: al die uren leren, en toch geen mooi cijfer.
Maar het goede nieuws is: leren kan wél leuker en effectiever worden . Zodra je kind ontdekt hoe hij of zij het beste leert en zich optimaal voorbereidt op toetsen, verandert het hele proces. Het ene na het andere onvoldoende hoeft niet langer ontmoedigend te zijn en het zelfvertrouwen hoeft geen dieptepunt meer te bereiken.
Hoe en waarom begeleiding kan helpen
Engelse les op school kan voor een leerling met dyslexie een flinke uitdaging zijn. Vaak is de docent niet bekend met de specifieke manier waarop dyslectische leerlingen leren. Het gevolg? Frustratie, stress en het gevoel dat het nooit lukt, hoe hard je kind ook zijn best doet.
Begeleiding maakt dan het verschil. Niet alleen om hogere cijfers te halen, maar vooral om de Engelse les weer begrijpelijk, overzichtelijk en minder stressvol te maken. Samen kijken we naar de manier waarop jouw kind wél kan leren en de stof wél kan toepassen – stap voor stap, op een manier die past bij hem of haar.
Als ouder heb je vaak het gevoel tegen een muur aan te lopen: “Kan er echt niets voor mijn kind gedaan worden?” Tijdens de begeleiding laat ik zien wat er wél mogelijk is. Je ziet wat er veranderd kan worden, welke ondersteuning je kind kan krijgen en hoe je school kunt inschakelen. Geen frustratie meer, maar overzicht, vertrouwen en concrete stappen om samen verder te komen.
Cursussen en Begeleiding
Praktische tips voor ouders en docenten op het YouTube-kanaal
Of je nu ouder of docent bent video’s geven handvatten om leerlingen met dyslexie goed te helpen bij het leren van Engels.